Dropshipping w hurtowni cukierniczej

Nowoczesny system Dropshipping został opracowany, aby połączyć ścisłą współpracą hurtownie oraz sklepy internetowe. I daję wymierne korzyści obu stronom.

agencje seo sem

Jak to działa

Dropshipping to model, w którym znacząco redukujemy swoje obowiązki jako hurtownia cukiernicza i który pozwala nam się skupić na podstawowym celu działania przedsiębiorstwa tego typu, czyli magazynowaniu, pakowaniu i wysyłaniu produktów. Klientów, którzy są zainteresowani naszymi towarami, pozyskuje dla nas sklep internetowy. Ten z kolei nie posiada oferowanych produktów na stanie, tylko przy zamówieniu od klienta korzysta z usług naszej hurtowni cukierniczej. Online składane zamówienie, trafia bezpośrednio do magazynu i odpowiednia paczka zostaję wysłana już bezpośrednio do klienta.

Korzystny dla oby stron

Model ten jest wyjątkowo korzystny zarówno dla sklepu, jak i naszej hurtowni. Sklep nie musi posiadać przestrzeni magazynowej, która pomieściłaby wszystkie oferowane przez niego produkty i nie musi zamrażać środków finansowych, które musiałby przeznaczyć na ich zakup. Nie ponosi także ryzyka nietrafionych zakupów, czyli przetrzymywania produktów, które nie znajdą odpowiednich nabywców. Z kolei hurtownia zyskuje praktycznie darmową reklamę i całą sieć sprzedawców, którzy dbają o to, aby pozyskać nowych klientów i utrzymać dotychczasowych. Całość obowiązków hurtowni sprowadza się odtąd do magazynowa, pakowania i wysyłki produktu do wskazanego przez internetowego sprzedawcę klienta. To w oczywisty sposób pozwala zredukować koszty związane z reklamą i wprowadzić oszczędność czasu pracy w przedsiębiorstwie.

Zapoznaj się z ofertą profesjonalnej hurtowni cukierniczej na stronie http://savpol.pl

Back to Top