Czym są systemy ERP i kto zajmuje się ich implementacją?

Dzięki najnowocześniejszym oprogramowaniom informatycznym jesteśmy w stanie znacznie ułatwić pracę naszym pracownikom. Systemy ERP pomogą w funkcjonowaniu naszej firmie niezależnie od tego, czy jest to branża marketingowa, logistyczna lub doradcza. Te i inne przedsiębiorstwa skorzystają z dobrodziejstwa oprogramowania jakim jest Microsoft Dynamics NAV, którego implementacją zajmuje się firma Nav24. Jego największym atutem jest to, że do obsługi nie są wymagane specjalistyczne umiejętności z zakresu obsługi programów informatycznych. Z systemów ERP można korzystać po przejściu podstawowego szkolenia udzielonego przez pracowników firmy zajmującej się wdrażeniem danego oprogramowania.

agencje seo sem

System Microsoft Dynamics NAV – czym się charakteryzuje?

Oprogramowanie od firmy Microsoft jest odpowiedzią na ciągle rosnące oczekiwania klientów. System Dynamics NAV jest szczególnie atrakcyjny dla firm, które stale powiększają oferowany asortyment. Dzięki niemu zarządzanie dokumentacją firmową będzie dużo prostsze niż dotychczas. Strona internetowa www.nav24.pl podaje, że podczas wdrażania systemu informatycznego możliwa jest jego implementacja do programu Microsoft Azure, czyli elektronicznej infrastruktury chmurowej. Dzięki temu mamy dostęp do wszystkich umieszczonych tam plików online.

Co dodatkowo oferuje nam system Microsoft Dynamic NAV?

Oprogramowanie od firmy Microsoft dba również o bezpieczeństwo naszej firmy. Z systemu będą mogli korzystać jedynie ci pracownicy, na stanowiskach których został on zaimplementowany. Przedstawiciele firmy informatycznej są również w stanie ograniczyć dostęp do poszczególnych funkcji systemu na danym komputerze.

Back to Top